אם אתם מרגישים תקועים ושהחיים עוברים לידכם, שאתם נמצאים במתח תמידי, משועבדים לשגרה שוחקת, מתאמצים המון ומרגישים אשמים שמה שאתם עושים זה לא מספיק טוב

התוכנית הזו בשבילכם!

ד”ר סיון שרגאי, פסיכולוגית מומחית לשחיקה, טראומה, חרדה ובניית חוסן

בתוכנית ייחודית “לחזור לעצמי בכוחות עצמי” שתלמד אותך איך לעבוד על סטרס כרוני, שחיקה ותגובות טראומה שנתקעים במערכת העצבים ואיך להרגיש הרבה יותר חיוניות, להתמלא בכוחות, להשיג את המטרות שלך, לחיות ולהנות מהחיים ולקבל את מה שמגיע לך באמת.

כן סיון, אני רוצה  להצטרף

כי זה יאפשר לי: 

 

 • להפסיק להתמודד ולשרוד ולהתחיל לחיות את החיים טוב יותר במלואם 
 • לעצור את הלופ ש”הכל בראש שלי” והמחשבות הבלתי פוסקות. 
 • ללמוד לסמוך על הגוף במקום להרגיש שהוא מנותק ונגדי ולהבין איך הגוף קורא לעזרה. 
 • לגלות מה תוקע אותי ולמה אין לנו חלקים רעים, גם אם שנים חשבתם שאתם עצלנים וחסרי מוטיבציה.
 • לגלות איך רגשות קשים שלא מועבדים וסטרס מצטבר בסופו של דבר יכולים לייצר כאבים כרוניים בגוף גם שנים אחרי ולהבין איך להפסיק את ההשפעה הזאת על הגוף.
 • להפסיק לרוץ לרופאים שאומרים שהכל תקין ושזה “רק לחץ”  ולהבין איך לטפל ולשחרר את הסטרס. 

לקדם תהליכים שחשובים לי כמו צמיחה אישית, מקצועית, מערכות יחסים , לחוות יותר אהבה עצמית, וללמוד לסלוח יותר לעצמי

3 תועלות בנפרד (מצוירות לרוחב)-

 • להתחבר לעצמך לקחת אחריות ולהוביל את החיים שלך
 • לשפר ולאזן את הבריאות הפיזית והנפשית שלכם ולהרגיש הרבה יותר טוב.
 • כל השיעורים מוקלטים וזמינים לצפייה חוזרת, ללא הגבלה בכל זמן ובכל מקום שיהיה לך נח

3 המלצות מוקלטות

+3 כתובות

רק אתם ואני במסע של 8 שבועות

מידי שבוע  אשלח אליך הדרכה מיוחדת בה אגלה לך צעד אחר צעד את כל מה שצריך לדעת כדי לקדם צמיחה, איזון פנימי וריסטארט למערכת העצבים שלך.
ובנוסף, בחודשיים הקרובים נערוך מפגשים בZOOM , בהם נעמיק עוד בלמידה ובתרגילים החוויתיים ואתן לך תשובות לכל השאלות שלך על התהליך שלך.

אם יש לך את המוטיבציה והרצון – 

מקומך איתי!

למי התוכנית מתאימה? 

בניתי את התוכנית כדי שתוכל לאסוף ביחד את כל הידע וההבנה שצברתי, כדי לתמוך ולוות אנשים שנמצאים בנתיבים שונים של החיים, מרקע שונה, חוויות חיים אחרות וממערכות יחסים שונות.

יחד עם זאת, זו לא תוכנית שמתאימה לכולם והיא עוצבה כך שתוכל להשתלב בחיים שלך, כשאני מכוונת כל אחד ואחת מכם, ללכת בקצב  הייחודי והמותאם שלכם.

אז התוכנית מתאימה לכם אם:

 • אתם מרגישים שאתם תקועים והחיים חולפים על פניכם
 • אם אתם מוצאים קושי בלוסת את מערכת העצבים שלכם
 • מוצאים את עצמכם מתקשים במערכות יחסים
 • מרגישים שזה בלתי אפשרי לצעוד לחיים שאתם  רוצים עבורכם 
 • מרגישים שקשה לכם לתקשר את הצרכים האותנטים שלכם או להרגיש שרואים ושומעים אתכם.
 • מתקשים להציב גבולות
 • מוצאים את עצמכם תקועים בעבר או במחשבות ולא מתקדמים מעבר
 • מרגישים שאתם הולכים בתחושה של חוסר ביטחון פנימית
 • אם אתם מחפשים מפת דרכים שתוכל ללוות את המסע הפנימי שלכם
 • מבינים שהרבה בחיים שלנו תלוי בנו ואתם במוטיבציה פנימית עמוקה להתחיל לטפל בעצמכם.

 

מה לומדים בתוכנית

שבוע 1:

החוכמה הפנימית של תגובת הסטרס, השחיקה והטראומה ולמה הסמפטומים הם לא האויב שלכם

למה כל כך הרבה מאיתנו מרגישים תקועים, מנותקים, אבודים ? יש סיפור שמחובר לשורש של כאב כרוני, סטרס, בעיות שינה, ניתוק חרדה, קשיים במערכת העיכול, עייפות וחוסר איזון במערכת החיסון או ההורמונלית. ועוד תסמינים שאין להם הסבר רפואי. 

נבין מהי תגובת סטרס וטראומה ונלמד איך עובדת מערכת העצבים שבעצם משנה לנו את החיים מקצה לקצה ואיך נוכל ליצור בה את השינוי שמביא אותנו לחיים יותר מאוזנים. תקבלו טכניקות שמשפיעות על המח, הגוף והנפש שלכם תגלו מהי הטעות הנפוצה שכולם עושים בתהליך השינוי והצמיחה שלא מאפשרת לכם להיות הגרסה הכי טובה שלכם. 

 

שבוע 2:

איך הפחד והתקיעות הופכים להיות המצפן שלכם ואיך לבנות מפת דרכים לעבר שינוי

אם אתם שואלים את עצמכם “מה לא בסדר איתי?” ויש לכם תחושה שמשהו פגום ולא מאוזן אצלכם. כעת תוכלו להבין למה זה באמת קורה לכם ואיך הגוף שלכם מגיב עבורכם בלי שום קשר לרצון שלכם להרגיש אחרת ותבינו בדיוק למה אתם לא אשמים במה שקורה אתכם. תקבלו כלים איך להתחיל לשלוט בחיים שלכם ולהפסיק להיות מנוהלים על ידי מערכות פיזיולוגיות. חיזוק ואיזון מערכת העצבים תאפשר לכם ללכת בנתיב חדש, להיות קשובים לצרכים ולאינטואיציות ותגלו את מפת הדרכים איך להיות המטפלים של עצמכם.

 

שבוע 3:

כשהגוף אומר די ואיך להקשיב לו 

נלמד מה קורה לנו כשסטרס ועומס נפשי ורגשי נשארים לנו בגוף ואיך אפשר ללמוד לשחרר אותם. נגלה את ההשלכות שאנחנו משלמים בבריאות הפיזית והנפשית בגלל הסטרס. בשלב  זה תגלו מה הגורם לכל התסמינים שלכם ואיך לקטוע את שרשרת התגובות השליליות שמובילות לתסמינים. תוכלו להרגיש הרבה יותר ביטחון, עוגן פנימי ופחות מטולטלים מכל דבר שקורה לכם בחיים.

 

שבוע 4:

ה-WAZE הפנימי שלכם, איך לאפשר למערכת העצבים לנווט בגוף

החלטות ובחירות בחיים שלנו לא יכולים להתקיים באופן בריא בלי המח, הרגש והגוף. בשלב זה, נלמד איך אפשר לחבר בין המח החושב ללב המרגיש ולהתחיל לפעול ולחיות גם מהרגש וגם מהראש. תרכשו כלים שבאמצעותם ניתן לשפר את השותפות בין מוח-גוף- נפש, להחזיר אנרגיות, פוקוס, תחושת מסוגלות ויכולת לג’נגל את מטלות היומיום.

 

שבוע 5:

איך להתמודד עם תחושות ורגשות קשים ולייצר ביטחון וכנות פנימית

חוויות החיים ומערכות יחסים יכולות לגרום לנו ללמוד להסתיר את הרגשות האמיתיים שלנו ולשים מסכה של “הכל בסדר” גם כשהכל לא בסדר בכלל.. נגלה איך לבנות אמון ומיכל פנימי בתוך עצמנו כדי לעבד את הרגשות המצטברים והתקועים ונלמד איך לייצר ביטחון וכנות פנימית כדי לשאת בצעדים קטנים, חוסר נוחות וכאב נפשי. שבוע 6:

לפגוש את הילד הפנימי וללמוד איך להשאיר את העבר בעבר

סטרס כרוני וטראומה משנים אותנו. מבפנים ומבחוץ. זה גורם לכם להרגיש שאתם מנותקים ממי שאתם, מהרצונות שלכם, לפעמים אתם אפילו מרגישים שאתם לא יודעים מי אתם או לאן אתם רוצים להתקדם. בתחנה זו, תפתחו מודעות עצמית וסקרנות לחקור את החלקים השונים שיש בכם ונדחקו הצידה כל השנים כדי שתוכלו לשרוד. בשלב זה נעמיק בשלושת הצרכים המרכזיים-אהבה ביטחון גבולות ואיך אפשר ללמוד דרכים חדשות לתקן את הפגיעות המוקדמות ולסגל דפוסים חדשים לקבלה עצמית

 

שבוע 7:

אתם לא לבד- איך לעצב סביבה תומכת בהתפתחות שלכם 

לסביבה החברתית שלכם יש השפעה אדירה על הבריאות הפיזית והרגשית שלכם, במיוחד אם אתם מוצאים את עצמכם זהירים בלהתחבר לאנשים לעומק ולשתף אחרים במה שעובר עליכם.  תוכלו להבין איך לחוות קשר בטוח עם אחרים וכיצד להיעזר בהם  לויסות ואיזון בדרך שייכות שתאפשר לכם הנאה, חיבור וקרבה. 

 

שבוע 8:

להיות היוצרים של החיים שלנו

נבין איך לשנות את המסלול מהישרדות לשגשוג כדי שתוכלו להתפנות לדברים שאתם אוהבים ולפתח את החלומות שלכם. 

נלמד איך להטמיע את הטכניקות והכלים בחיים עצמם, ואיך ליצור מערכת עצבים גמישה שתאפשר לכם לתפקד בעומס חיי היומיום כדי שהתוכנית תהיה דרך חיים ולא פלסטר זמני.

יש כאן 5 בונוסים בשווי

שאסור לך לפספס כי כל אחד  מהם לבדו יכול לשפר את איכות החיים שלך

בונוס מס’ 1

מפגשי לייב שאלות ותשובות ותרגול

4 מפגשי לייב בזום אחת לשבועיים בהם נטמיע את התרגילים מהקורס ואתן מענה אישי לשאלות שלכם. המפגשים יספקו לכם את התמיכה והמענה הדרושים במהלך הקורס ויחזקו את התהליך שאתם עוברים. 

שווי הבונוס: 600 ש”ח 

בונוס מס’ 2

חוברת מלווה לקורס

ליווי חוברת עבודה שתאפשר לכם להעמיק את הכלים שתקבלו בקורס וליישם אותם כדי להעמיק את הידע שלכם ולעזור לכם למקסם את התועלת של התוכנית. בחוברת העבודה תרגילים ליישום, לליווי יומיומי של ההתקדמות שלכם ושל התובנות שלכם מהתהליך.

שווי ההטבה: 150 ש”ח

 

בונוס מס’ 3

קורס- לבנות גבולות בריאים-

גבולות עוזרים לנו להבין איפה אנחנו מתחילים ואיפה מסתיימים. גבולות נועדו להיות גמישים ולעזור לנו לנווט בעולם. כשאנחנו לא בטוחים בעצמנו, הגבולות הופכים להיות רופפים ואז אנחנו מוצאים את עצמנו מרצים אחרים ומאבדים את עצמנו ואם הם מהודקים מדי, אנחנו מוצאים את עצמנו מבודדים ומנותקים מאחרים. במפגש נדע איך לבנות גבולות וכיצד הם עוזרים לנו ללמוד איך להתרחק מאנשים רעילים, איך להתמודד בקונפליקטים עם אחרים ואיך ללמוד להגיד לא כשזה לא נכון לך.

שווי ההטבה: 300 ₪

 

 בונוס מס’ 4

“תחושת בטן” – 

איך למלא את הגוף בדרך שתשמור על הבריאות הפיזית והנפשית

במדריך תגלו מה הקשר בין בריאות נפשית לבריאות המעי ולמה זה קריטי בשבילכם. 

תלמדו על “המח השני” שלנו שנמצא במעיים ולכן אצל הרבה אנשים, תגובות של מתח, טראומה וקשיים באים לידי ביטוי בהפרעות במערכת העיכול.תבינו איך מה שאתם אוכלים משפיע על המח, על מי שאתם ועל איך שאתם מרגישים, מתנהגים וחושבים.

 תקבלו את הכללים המנחים לתזונה בריאה ולתמיכה בבריאות הנפשית שלנו. באופן שיאפשר לכם להעמיק את הכלים שתקבלו בקורס וליישם אותם.

שווי הבונוס: 200 ש”ח 

בונוס מס’ 5

שווי ההטבה:

*קבוצת וואטסאפ סגורה מלווה לתהליך 

קבוצת הוואטסאפ תיתן מסגרת של תמיכה קבוצתית, העצמה ומקום לשתף ולפרוק לאנשים שרוצים להתפתח ולהתמודד אחרת 

שווי ההטבה: 150 ש”ח

 

 

שווי כל הבונוסים: 1,400 ₪ 

מחיר הקורס כולל בונוסים 3,700 

 

מחיר הקורס לרגל השקה חגיגית:

רק… 1,900  כולל מע”מ

או 271.4X7 תשלומים 

* אנשי מילואים ובנות זוגן, זכאים לסיוע חד פעמי ע”ס 1500 ש”ח, במסגרת החלטת הממשלה, אותם ניתן לממש  במסגרת התוכנית.

יש לך שאלה? אפשר לשלוח את מספר הטלפון שלך למייל  drsivanshragay@gmail.com
והצוות שלי יחזור אליך

הנה מה אנשים מספרים עלי ועל הרצאות, סדנאות נוספות:

עדויות, כתוב ומוקלט

נעים מאוד להכיר

אני ד”ר סיון שרגאי, פסיכולוגית קלינית וחינוכית, מטפלת, מרצה ומדריכה ואני מקדמת ידע בתחום של שחיקה, טראומה, סטרס כרוני וצמיחה בעידן הדיגיטלי כדי שהידע לא ישאר רק בקליניקה ובאוניברסיטה אלא יהיה נגיש לכולם.

אני עוסקת בתחום של בריאות הנפש 14 שנה ולאורך השנים זכיתי ללוות ולטפל במאות אנשים בתוך מסע של החלמה וצמיחה. החזון שלי הוא שידע על טראומה והנזקים של סטרס מתמשך יהיה מקיף ורחב ואנשים ירגישו פחות לבד עם הקשיים שהם עוברים. שתהיה פחות סטיגמה ושאנשים יוכלו לקבל את התמיכה  והידע המקצועי כדי לצמוח ולהתחבר למטרות שחשובות לכל אחד מכם.

אני מאמינה בכוחות הריפוי שיש בכל אחד מאיתנו להתחזק ולהתמודד גם מתוך מצבים קשים של טראומה, משבר וכאב ושתהליכי התפתחות שיכללו את כל האדם שאנחנו –מח, גוף, נפש בלי לנסות לשנות את הגוף או את הנפש שלנו לבד, יוכלו לאפשר לכם את הצמיחה והעזרה הכי משמעותיים.

מחיר הקורס כולל בונוסים 3,700 

מחיר הקורס לרגל השקה חגיגית:

רק… 1,900  כולל מע”מ

או 271.4X7 תשלומים 

יש לך שאלה? אפשר לשלוח את מספר הטלפון שלך למייל  drsivanshragay@gmail.com
והצוות שלי יחזור אליך התוכנית אינה מחליפה טיפול פסיכולוגי ו/או התייעצות מקצועית אישית