ברוכים הבאים לאתר
של ד"ר סיון שרגאי

פסיכולוגיה דיגיטאלית

הקורסים המובילים של ד"ר סיון שרגאי

קצת עליי

אני ד”ר סיון שרגאי, פסיכולוגית קלינית מדריכה ופסיכולוגית חינוכית מומחית. אני נשואה ואמא לארבעה. עובדת כיום בקליניקה פרטית ומדריכה ומכשירה מתמחים בפסיכולוגיה, בשרות הפסיכולוגי בלוד.

כבר מגיל צעיר ידעתי שהתשוקה שלי היא בלעבוד עם אנשים ומצאתי את עצמי מאוד מסתקרנת מאנשים, יחסים, תהליכים ורגשות. המסע המקצועי שלי החל לפני כמעט 20 שנה, כשנרשמתי ללימודי הפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. ומאז אחרי לימודי תואר שני, דוקטורט והתמחות, עבדתי בתחום של בריאות הנפש וליוויתי אנשים שמתמודדים עם אתגרים שהחיים מזמנים.

לאורך השנים, זכיתי לצאת למסעות מיוחדים בנפשם של מטופליי האמיצים ולמצוא ביחד בנפשם תקווה עדינה וכוחות למצוא אושר, סיפוק ולצמוח גם במפגש עם סבל, כאב וטראומות. לכולנו האפשרות להתפתח, לצמוח, להחלים ולחיות חיים יותר מלאים ותוך תחושת מימוש עצמי וסיפוק.

את ההכשרות שלי עשיתי בבתי חולים ומרפאות לבריאות הנפש בעבודה עם ילדים ומבוגרים. העמקתי גם בעבודה עם מסגרות חינוכיות החל מגיל הינקות עם פעוטות במכון להתפתחות הילד, דרך עבודה בגנים, בתי ספר, תיכונים ומסגרות חברתיות לא פורמליות.

הבסיס של העבודה הטיפולית והקו שמנחה אותי, היא ההבנה שנפש זה דבר מורכב ורחב, וכמטפלים חשוב שנהיה בעלי ידע טיפולי עשיר, מגוון ונתמך במחקרים רבים כמועיל וזאת כדי לתת את המענה הנפשי הכי מדויק לצורך של האדם. בטיפולים שלי אני משלבת מגוון רחב של גישות וטכניקות טיפוליות ובהם- טיפול הדינמי, טיפול התנהגותי- קוגניטיבי (CBT), טיפול EMDR, עבודה של גוף ונפש, טיפול DBT, טיפול EFT בעבודה עם זוגות ועוד.

את כל הידע הטיפולי, השיטות והכלים שרכשתי לאורך שנות עבודתי, אספתי וריכזתי לקורסים דיגיטלים בתחומים חשובים שמטרתם היא לתת עזרה, ידע וכלים מתחום הפסיכולוגיה לבעיות השונות של מעגל החיים.

אני מקווה שבקורסים ובבלוג שלי תוכלו למצוא מענה לשאלות ובעיות שמטרידות אתכם ופוגעות באיכות החיים. אפשר לחיות חיים יותר טובים, מלאים ומשמעותיים.

אומרים על ד"ר סיון שרגאי

“רשמו כאן את ההמלצה”
שם הממליץ
תיאור
“רשמו כאן את ההמלצה”
שם הממליץ
“רשמו כאן את ההמלצה”
שם הממליץ

המוצרים המובילים של ד"ר סיון שרגאי

הפוסטים האחרונים של ד"ר סיון שרגאי